נייד: 054-5482500

טלפון: 04-6369933

גביית חובות קטנים

משיחות טלפון ועד הגעה ללקוחות
היקפי החובות של כל עסק יכולים שונים מזה של עסק אחר. חשוב להבין שבישראל, כמו בעוד לא מעט מדינות אחרות, יש עסקים בסדרי גודל שונים, ולכן לעתים מדובר על חובות קטנים של עסקים מסוימים. ביצוע מדויק ואחראי של גביית חובות קטנים חשוב גם הוא מאחר וחובות אלה יכולים להצטבר לסכום גדול בסופו של דבר.

יש דרך מסודרת בה צריך לנקוט אם רוצים לגבות כל חוב בכל היקף מכל לקוח. כך אנו רואים כיצד מי שמתמה בתחום זה יוצר תהליך מסודר שמתחיל בשיחות טלפון ללקוחות חייבים, קביעת פגישות במקומות שמתאימים לשני הצדדים, ואף הגעה אישית למקום בו ניתן לראות את החייב ולקבל ממנו את התשלום המלא.

גבייה מדויקת היא דבר אפשרי בהחלט
לעתים יש בעלי עסקים שחושבים כי גביית חובות היא דבר שכמעט אינו אפשרי. זאת מאחר ובמקרים מסוימים מדובר על בעלי עסק שמכירים היטב את הלקוח הבעייתי שלהם ויש בעלי עסקים שמבינים עד כמה השוק בישראל יכול להיות קשה מאוד בכל הקשור למוסר תשלומים בתחום מסוים או בתקופה כלשהי.

לכן חשוב מאוד להבין עד כמה שירות מקצועי של גביית חובות קטנים הוא לא משהו חובבני או דבר שאין לו כל תכנית רצינית להציע. עבודה קפדנית ומסודרת על גבייה של כל חוב קטן היא כזו שמציגה יכולות גבוהות, הבנת השוק, התייחסות ממוקדת לגבי כל לקוח, פנייה אסרטיבית, ודרישה לקבלת החוב כמה שיותר מהר.

יצירת רצף תשלומים שמסייע לכל עסק
כששואלים לא מעט בעלי עסקים בישראל לגבי ניהול העסק שלהם או לגבי הצלחה של העסק שלהם, הרי שלרוב הם עונים שמדובר על משהו שדומה למלחמה יומיומית בכל הקשור לניסיונות מכירה, תשלום משכורות לעובדים, תשלום לספקים, וכמובן למרבה הצער גם בכל הקשור לקבלת הכסף מהלקוחות שלהם.

כשמדובר על גבייה לחובות קטנים בצורה מוצלחת, הרי שמקלים על כל עסק במלחמה היומיומית המתישה שהוא חווה. זאת מאחר ויוצרים רצף של תשלומים שכולל לא רק את הכספים ששלמו לקוחות לא בעייתיים בעת מעמד המכירה או ברגע שקבלו חשבונית, אלא גם את כספיהם של רוב החייבים לעסק.

השארת תגובה