נייד: 054-5482500

טלפון: 04-6369933

לקוח לא משלם

הפגיעה ממנה יכול לסבול העסק
כל מי שמוכר סחורה או מספק שירות יודע בצורה הבסיסית והמוחלטת ביותר שעל הלקוח שלו לשלם לו את מלוא התשלום. נראה כי זה באמת לא משנה מה היקפה של כל עסקה, הרי שהכלל הבסיסי של סחר הוגן הוא תשלום על עבודה, מוצר וכיו’. אך מה קורה אם

לקוח לא משלם ומשאיר חוב לא קטן אצל העסק שעמו הוא עובד.

אנו יודעים כי לא מדובר על דבר חדש, אלא על משהו שבעלי עסקים רבים בכל רחבי ישראל חוו אותו בעבר, חווים אותו בהווה, ולמרבה הצער יחוו אותו בעתיד. מצב בעייתי זה, גם אם הוא ניתן להגדרה כנחלת הכלל, עדיין יש לטפל בו בצורה רצינית ולא להרים ידיים מאחר והדבר יכול לגרום לפגיעה קשה בכל עסק.

הגדלת הסיכוי לקבל את כל התשלומים מכל לקוח
לאחר שמבינים עד כמה חשוב לטפל בצורה רצינית ומיידית בלקוחות שלא משלמים, הרי שיש להכיר מעט יותר את האפשרויות שקיימות היום בשוק הישראלי על מנת לזהות דרך מוצלחת לגבות כספים מחייבים. כך, גם אם לקוח לא משלם ניתן בהחלט לפנות אליו בצורה מקצועית ולגבות ממנו את כל הכסף שהוא חייב.

בשוק הישראלי קיימים לא מעט גופים שמציעים היום שירותי גבייה של חובות ממגוון רחב של לקוחות ובכל חלקי הארץ. מאחר ומדובר בהיצע גדול כל כך, הרי שחשוב מאוד לזהות את המקצועיות של מי שמציע שירות כזה על מנת לזהות גם סיכוי כמה שיותר גדול לקבל את החובות מהלקוחות השונים של העסק.

שמירה על מימוש הכנסות העסק
כל עסק עובד כל היום מתוך מחשבה כיצד לייצר כמה שיותר הכנסות. אנו רואים כיצד בעלי עסקים שונים חושבים על אפשרויות שיווק ועל יצירת ייחוד לעסק שלהם על מנת לגייס כמה שיותר לקוחות ולהגדיל כמה שיותר את ההכנסות. אך בין יצירת הכנסה ובין קבלת תשלום מהלקוח יש לעתים מרחק לא קטן.

זאת מאחר ואם לקוח לא משלם חשבונית שהוגשה לו, הרי שההכנסה הרשומה לאחר מכירה או מתן שירות אינה הופכת לתקבול בפועל. דבר זה ממחיש עוד יותר את הנקודה שסגירת עסקה בצורה מלאה מתבצעת רק לאחר גביית התשלום מכל לקוח, גם אם לבסוף מדובר על גביית חוב ע”י מי שעוסק בכך בצורה מקצועית.

השארת תגובה